Międzywojewódzki Turniej Zapaśniczy w stylu wolnym

Dnia 17 listopada 2009 roku w Łomży odbył się Międzywojewódzki Turniej Zapaśniczy w stylu wolnym. Organizatorem turnieju był Techni Łomża, którego prezesem jest były absolwent naszej szkoły Edward Kalski. Nasza drużyna składała się z najmłodszych zawodników naszego klubu, kadetów: Okaj Patryk, Zielepucha Rafał, Hałabuda Michał, Wincza Marek, Szalast Mateusz, Kęszczyk Marcin. Jedynym juniorem był Marek Cekała. Nasi zawodnicy ?Orła? Karolewo wypadli niespodziewanie dobrze. Drużynowo zajęliśmy wysokie III miejsce, pokonując kluby z Suwałk, Białegostoku, Łomży, Grajewa.

Poszczególne miejsca w swoich kategoriach wagowych wywalczyli:

Zielepucha Rafał  I miejsce w kat. 85 kg

Cekała Marek  I miejsce w kat do 120 kg!!!!!!

Szalast Mateusz  II miejsce w kat 66 kg

Kęszczyk Marcin – III miejsce w kat 66 kg

Hałabuda Michał  III miejsce w kat 96 kg

Okaj Patryk  III miejsce w kat 60 kg

Te wyniki to dobry prognostyk przed zbliżającymi się Otwartymi Mistrzostwami Województwa, które organizowane będą w naszej szkole.

Wszystkich serdecznie zapraszamy.

 

Dodaj komentarz

Skip to content