Olimpiady i konkursy

 

 Rok szkolny 2007/08

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

 

MECHANIZACJA ROLNICTWA

 

 Marcin Łuszczak – IV TM
   etap okręgowy  II miejsce  
   finał centralny  I miejsce  
 Paweł Czapliński – IV TMR  
   etap okręgowy  I miejsce  
   finał centralny  III miejsce  
 Krzysztof Krzywiec – IV TMR  
   etap okręgowy  III miejsce  
   finał centralny  X miejsce (finalista)  
Pierwsze miejsce Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych w Karolewie w klasyfikacji drużynowej w finale centralnym.  
 opiekun: Adam Kołakowski  

wroclaw2008

Laureaci Finału Centralnego XXXII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych: Paweł Czapliński, opiekun: Adam Kołakowski, Marcin Łuszczak, Krzysztof Krzywiec.

Wrocław 5 – 7 czerwca 2008 r.

 

 

 

 

Rok szkolny 2006/07

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych 

 

 

MECHANIZACJA ROLNICTWA

 

Marcin Łuszczak – IIIa TM
  etap okręgowy I miejsce
  finał centralny IV miejsce (laureat)
 Tomasz Wierzuk – IV TMR
  etap okręgowy III miejsce
  finał centralny III miejsce (laureat)
Paweł Czapliński – III TMR
  etap okręgowy IV miejsce
  finał centralny X miejsce (laureat)
  opiekun: Adam Kołakowski
 

ŻYWIENIE CZŁOWIEKA

 

Justyna Łukasik – III TŻiGD
  etap okręgowy I miejsce
  finał centralny XVII miejsce (laureat)
Emilia Wołkowska – III TŻiGD
  etap okręgowy VI miejsce

 

L2007.jpg

 

 Laureaci eliminacji okręgowych XXXI edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych : Marzena Bełczącka, Emilia Wołkowska, Paweł Czapliński, Marcin Łuszczak, Justyna Łukasik i Tomasz Wierzuk. Olsztyn, 20 kwietnia 2007 r.

Rok szkolny 2005/06

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

 

AGROBIZNES

 

Barbara Milkiewicz – IVb TE
  etap okręgowy II miejsce
  finał centralny XX miejsce (finalista)
  opiekun: Michał Muszyński
 

MECHANIZACJA ROLNICTWA

 

Jarosław Śmierzyński – IV TMR
  etap okręgowy III miejsce
  finał centralny VII miejsce (laureat)
Tomasz Wierzuk – III TMR
  etap okręgowy V miejsce
Marcin Łuszczak – II aTM
  etap okręgowy VII miejsce
  opiekun: Adam Kołakowski
 

ŻYWIENIE CZŁOWIEKA

 

Justyna Łukasik – III TŻiGD
    etap okręgowy       V miejsce
Emilia Wołkowska – III TŻiGD
  etap okręgowy XI miejsce
  opiekun: Grażyna Turzańska-Giebień

 

 

Rok szkolny 2004/05

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

 

MECHANIZACJA ROLNICTWA

 

Maciej Klimowicz – II – 3l TMR
  etap okręgowy II miejsce
  finał centralny XVI miejsce (finalista)
Jarosław Śmierzyński – IV TMR
  etap okręgowy III miejsce
  finał centralny IX miejsce (laureat)
  opiekun: Adam Kołakowski
 

ŻYWIENIE CZŁOWIEKA

 

Justyna Łukasik – III TŻiGD
  etap okręgowy IV miejsce
  finał centralny XVII miejsce (laureat)
  opiekun: Barbara Degórska

 

L2006

 

Laureaci eliminacji okręgowych XXIX edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych: Jarosław Śmierzyński, opiekun Adam Kołakowski, Justyna Łukasik, Maciej Klimowicz. Smolajny, 23.04.2005 r.

Rok szkolny 2003/04

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

 

AGROBIZNES

 

Edyta Krzysztofowicz – V LE
  etap okręgowy II miejsce
  finał centralny XXIX miejsce (finalista)
Monika Piądel – V LE
  etap okręgowy XVII miejsce
  opiekun: Agnieszka Pędzich
 

MECHANIZACJA ROLNICTWA

 

Mateusz Bawolski – V TMR
  etap okręgowy III miejsce
  finał centralny XV miejsce (laureat)
Marcin Sobolewski – III-3l TMR
  etap okręgowy V miejsce
  opiekun: Adam Kołakowski
 

ŻYWIENIE CZŁOWIEKA

 

Justyna Sokół – V TŻiGD
  etap okręgowy XI miejsce
  opiekun: Barbara Degórska
 

 

 

Post Author: karolewox5-admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *